• +387 35 744 203
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pon-Pet 09:00-18:00, Sub 09:00-16:00

Kontaktirajte nas

Salih Kalajac
Salih KalajacCEO
Salih Kalajac
Salih KalajacCEO
salih.kalajac@dezen.ba

Daim Muminović
Daim MuminovićVoditelj proizvodnje
Daim Muminović
Daim MuminovićVoditelj proizvodnje
daim@dezen.ba
 +387 63 399 913

Amira Kalajac
Amira KalajacMenadžer prodaje
Amira Kalajac
Amira KalajacMenadžer prodaje
amira@dezen.ba

Fikret Kamenjaković
Fikret KamenjakovićMenadžer tehnološkog procesa
Fikret Kamenjaković
Fikret KamenjakovićMenadžer tehnološkog procesa
fikret@dezen.ba
+387 63 283 506

Esma Nukić
Esma NukićRačunovodstvo
Esma Nukić
Esma NukićRačunovodstvo
esma.nukic@dezen.ba
+387 63 399 922

Senad Džinić
Senad DžinićTehnička priprema proizvodnje
Senad Džinić
Senad DžinićTehnička priprema proizvodnje
senad@dezen.ba
+387 63 283 507

Haris Halilović
Haris HalilovićVoditelj magacina
Haris Halilović
Haris HalilovićVoditelj magacina
haris@dezen.ba
+387 63 399 914

Fabrika namještaja

Ljubače bb, Grad Tuzla
Bosna i Hercegovina

Kontakt za narudžbe i tehnička pitanja
Kontakt osoba: Senad Džinić
e-mail: narudzbe@dezen.ba
kontakt telefon: +387 63 283 507
Kontakt za dobavljače - prijem robe

Salon namještaja

Magistralni put A - bb, 75270 Živinice
Bosna i Hercegovina
+387 35 744 203
+387 63 399 918 (Viber & WhatsApp)

Ponedjeljak-Petak
09:00 - 19:00
Subota
09:00 - 17:00
Nedjelja: zatvoreno

Kontaktirajte nas

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.